Wiadomość od Prezesa

Takeshi Matsuda President & CEO

"Dla wszystkich ludzi na świecie, aby nie przestawali się uśmiechać" - To jest życzenie nas wszystkich w ARKRAY.

ARKRAY, Inc. koncentruje się na tym, aby zawsze zapewniać nowe wartości naszym klientom; jest to związane z ideą naszego założyciela, aby podejmować wyzwania. Idea ta od lat towarzyszy naszej firmie, podczas budowy naszego własnego, niespotykanego stylu działania i utrzymuje spójne podejście do rozwoju, produkcji i dystrybucji urządzeń do badań, odczynników diagnostycznych i diagnostycznych narzędzi pomocniczych niezbędnych do badań klinicznych.

W ostatnich latach, rynek przeszedł fundamentalne zmiany na skalę światową, a wartości rynku medycznego uległy zróżnicowaniu. W celu uzyskania jeszcze wyższego poziomu satysfakcji klienta, musimy nadal tworzyć wartość, ale w nowy sposób. Oczywiście, nadal będziemy dostarczać precyzyjne i szybkie dane potrzebne do diagnozy, leczenia i kontroli choroby, ale musimy zwrócić również uwagę na utrzymanie zdrowia i jego polepszenie.

Będziemy stosować technologię i doświadczenie, które zdobyliśmy w ostatnich 50 latach i nadal będziemy podejmować nowe wyzwania, tak abyśmy mogli odpowiedzieć na różne potrzeby naszych klientów dbając o ich zdrowie i szczęście.

Takeshi Matsuda
Prezes i Dyrektor Wykonawczy