Wiadomości i Tematy

29 sty 2018

Zwiększanie wydajności produkcyjnej w celu ekspansji oddziału w Chinach

- Przeniesienie i rozwój zakładu Pinghu oraz zwiększenie produkcji przyrządów do badania cukrzycy i odczynników diagnostycznych do badań in vitro -

Po zakończeniu działań związanych z przeniesieniem i rozwojem drugiej fazy budowy w zakładzie Pinghu factory w Chinach, zakład ARKRAY Pinghu,Inc. (Pinghu, prowincja Zhejiang, ChRL), dziś, tj. 29. stycznia 2018 r. ARKRAY, Inc. przeprowadziła ceremonię ukończenia. Mając na uwadze trwający rozwój branży medycznej w Chinach związany z rozwojem gospodarczym, planujemy ekspansję na rynku chińskim poprzez zwiększenie produkcji, m.in. przyrządów do badania cukrzycy i odczynników diagnostycznych do badań in vitro.

ARKRAY, Inc. (dalej 'ARKRAY') produkuje przyrządy do badania cukrzycy i odczynniki diagnostyczne do badań in vitro w zakładzie ARKRAY Factory Pinghu, Inc., głównie na rynek chiński. W związku z gwałtownie rosnącym zapotrzebowaniem na produkty medyczne w Chinach przewiduje się, że wzrośnie także popyt na produkty stosowane w badaniach klinicznych. W tym zakresie rozpoczęliśmy stopniowe przygotowania do zwiększenia produkcji i poprawy wydajności w celu zapewnienia stabilnych dostaw - przygotowaliśmy nowy (4-piętrowy) budynek fabryczny o powierzchni czterokrotnie większej niż obecny zakład, także zlokalizowany w Strefie Rozwoju Gospodarczo-Technologicznego Pinghu i rozpoczynamy działania w zakresie przeniesienia zakładu i rozbudowy. Pierwszy etap budowy ukończono w kwietniu 2017 r. i przy pionie produkcyjnym otwarto centrum naprawcze.

Obecnie ukończono (29. stycznia odbyła się ceremonia ukończenia) drugi etap budowy, polegający na rozbudowie i przeniesieniu pionu produkcyjnego. W naszych planach jest zwiększenie produkcji przyrządów do badań i odczynników diagnostycznych do badań in vitro, a także rozwijanie asortymentu wytwarzanych produktów w celu ich szybkiej wysyłki na rynek chiński, który zaopatruje największą na świecie populację diabetyków, czyli 114 milinów pacjentów. *1 Ponadto dzięki współpracy ze spółką zajmującą się sprzedażą, ARKRAY Marketing Shanghai, Inc. i konserwacji centrum naprawczego także spowodujemy dalsze rozszerzanie obecności marki ARKRAY na rynku chińskim.

ARKRAY będzie nadal zajmować się realizacją inicjatyw mających na celu ekspansję rynków globalnych.

* Diabetes Atlas 2017, International Diabetes Federation

Podstawowe informacje na temat ARKRAY Factory, Inc.

Przedstawiciel Masanori Hatta
Adres Building 8 No. 988, Xinxing No. 2 Road of PETDZ
(Pinghu City, Zhejiang Province, CHINA)
tel.: +86-573-8563-7578 faks: +86-573-8563-7667
Liczba pracowników Około 100 (Do końca 2019 r. ich liczba powinna wzrosnąć do 250)
Opis działalności Opracowywanie, produkcja i naprawa przyrządów do badań klinicznych i diagnostyki in vitro (odczynniki), konserwacja i obsługa klienta.
Rozpoczęcie działalności Styczeń 2018 r.; obszar produkcji przyrządów (2F), odczynniki diagnostyczne do badań in vitro obszar produkcyjny (3F)
Koniec 2019 r.; obszar produkcji odczynników diagnostycznych do badań in vitro (4F)
Skala Około 8400㎡