Wiadomości i Tematy

17 lip 2018

W odpowiedzi na rosnący popyt wśród asortymentu medycznego i rozwoju infrastruktury w Rosji

Nowa produkcja analizatorów moczu w rosyjskiej fabryce

Firma ARKRAY, Inc. powiększyła swoją rosyjską fabrykę, „ARKRAY Ltd." i rozpoczęła produkcję analizatorów moczu. Nadawanie przesyłek rozpocznie się 17 lipca 2018. Szybko dostarczając produkty do Rosji i sąsiednich krajów WNP, będziemy reagować na przewidywany wzrost popytu i potrzeb rynku.

Firma ARKRAY, Inc. (zwany dalej „ARKRAY") rozbudowała swoją rosyjską fabrykę ARKRAY Ltd. i niedawno rozpoczęła produkcję analizatorów moczu. Nadawanie przesyłek rozpocznie się 17 lipca 2018.

Firma ARKRAY Ltd. została utworzona jako centrum badawczo-rozwojowe i zakład produkcyjny w mieście Dubna w moskiewskim regionie Rosji i została oddana do użytku w czerwcu 2013 roku. Obecnie firma ARKRAY Ltd. prowadzi prace rozwojowe i produkuje glukometry i dedykowane czujniki dla pacjentów z cukrzycą oraz odczynniki do badania moczu (diagnostyka) dla placówek medycznych w Rosji i sąsiednich krajów WNP. Rozpoczynając produkcję analizatorów moczu, będziemy mogli wysyłać je do Rosji i krajów WNP wraz z wyżej wymienionymi produktami. W przeszłości konieczne było poświęcenie czasu na import analizatorów moczu z zagranicy, ale przejście na produkcję lokalną umożliwi ich szybkie udostępnianie. Produkcja rozpocznie się od małych automatycznych analizatorów moczu, ale planowane jest również rozpoczęcie produkcji dużych urządzeń.

W Rosji mają miejsce duże postępy w medycynie i rozwija się także infrastruktura, a oczekuje się, że zapotrzebowanie rynku medycznego na urządzenia i odczynniki wzrośnie. Firma ARKRAY będzie nadal planować wzmocnienie rosyjskiej produkcji krajowej i będzie dążyć do rozszerzenia produkcji artykułów i zapewnienia ich szybkiego zaopatrzenia w Rosji i krajach sąsiednich, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju rosyjskiej opieki medycznej.

Przegląd ARKRAY Ltd.

Nazwa spółki ARKRAY Ltd. (OOO "АРКРЭЙ")
Adres Programmistov 4, Dubna, region Moskwa 141983, ROSJA
Telefon: +7-499-703-34-92 fax: +7-496-219-10-14
Opis działalności Opracowanie i produkcja samokontrolujących glukometrów i czujników stężenia glukozy we krwi, analizatorów moczu (nowa pozycja produkcyjna), odczynników itp.
Rozpoczęcie nadawania przesyłek 17 lipca 2018
Skala 989㎡ (Powiększony obszar 150㎡)