Wiadomości i Tematy

31 lip 2018

Partnerstwo biznesowe z firmą Beckman Coulter dotyczące systemów badania moczu dostępnych w USA.

Firma ARKRAY, Inc. (z siedzibą w Kamigyo-ku, Kyoto, której Prezesem jest Pan Takeshi Matsuda) z przyjemnością ogłasza, że U.S. ARKRAY, amerykańska spółka zależna należąca w całości do firmy ARKRAY, Inc. ( z siedzibą w Minneapolis, Minnesota, której Prezesem jest Pan Kosuke Nakanishi), podpisała umowę z firmą Beckman Coulter Inc. ( z siedzibą w Brea, Kalifornia, której Prezesem jest Pan Chris Riley) dotyczącą partnerstwa biznesowego w zakresie systemów analizy moczu w USA.

Spółka zależna firmy ARKRAY, Inc. (zwana dalej ARKRAY), U.S. ARKRAY, Inc. i firma Beckman Coulter Inc. (zwana dalej Beckman Coulter) zawarły umowę dotyczącą partnerstwa biznesowego na terenie USA oraz sprzedaży systemów analizy moczu.

W pełni zautomatyzowany system badania moczu firmy ARKRAY „AUTION MAX AX-4030" zostanie sparowany z systemem badania osadu moczu firmy Beckman Coulter „iQ200 Digital Flow Morphology" i będzie sprzedawany na terenie USA od końca lipca 2018 r. jako „iQ Workcell".
System ten będzie prezentowany podczas 70. edycji targów AACC 2018 (American Association for Clinical Chemistry) (od 29 lipca do 2 sierpnia 2018 r. w Chicago).

Dzięki partnerstwu naszych dwóch firm, ARKRAY ma nadzieję usprawnić prace laboratoryjne na rynku badania moczu w USA i przyczynić się do zmniejszenia nakładów pracy i kosztów, a jednocześnie odpowiadać na potrzeby Klientów, zwiększać naszą obecność i rozszerzać naszą działalność na rynku amerykańskim.

O firmie Beckman Coulter Inc.

Beckman Coulter to globalna firma z siedzibą w Kalifornii, która rozwija swoją działalność w 120 krajach. Od ponad 80 lat jest liderem w dziedzinie diagnostyki in vitro.
https://www.beckmancoulter.com/en

O firmie U.S. ARKRAY, Inc.

U.S. ARKRAY, Inc. jest spółką całkowicie zależną od ARKRAY, Inc., powstała w 2010 r. jako amerykańska filia ARKRAY, Inc.. U.S. ARKRAY, Inc. zajmuje się głównie badaniami wykrywającymi cukrzycę i systemami badania moczu.
http://www.arkrayusa.com/

O działalności ARKRAY na terenie Ameryki Północnej i Południowej

Firma ARKRAY posiada 4 spółki zależne w Stanach Zjednoczonych, w tym U.S. ARKRAY, Inc.. Spółki te oferują systemy do badania pod kątem cukrzycy i systemy badania moczu instytucjom medycznym w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej, a także sprzedają urządzenia do samodzielnego badania poziomu glukozy we krwi za pośrednictwem sieci aptek i innych sklepów detalicznych.